zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Kino Otwarte: Oto My

16 kwietnia 2021
on-line
20:00
Serdecznie zapraszamy na kwietniowy pokaz specjalny w Kinie Otwartym on-line z okazji Światowego Miesiąca Wiedzy na Temat Autyzmu.

"Oto my" to film drogi o ojcu, Aharonie, i jego dorastającym synu - autystycznym Urim. Opowieść o dojrzewaniu, w tym także dojrzewaniu do zmiany.

Chwytający za serce, pogodny, czuły i zaskakujący film wielokrotnie nagradzanego izraelskiego reżysera Nira Bergmana, który znalazł się w oficjalnej selekcji MFF Cannes 2020. Znakomite kreacje aktorskie na długo zapadają w pamięć. Szczególne brawa należą się odtwórcy roli autystycznego syna Noamowi Imberowi, który porywa niczym Dustin Hoffman w „Rain Manie”. (materiały prasowe)

"Oto my", seans on-line w ramach X Dni Osób Niepełnosprawnych 2021 Miasta Legionowo i Powiatu Legionowskiego, 16 kwietnia 2021 r., godz. 20:00 (pokaz bezpłatny, obowiązują zapisy)

Wprowadzenie do wspólnego seansu on-line przedstawi dziennikarka filmowa Magdalena Felis.

Osoby zainteresowane obejrzeniem filmu prosimy o przesłanie maila o treści: "MY" na adres: animacja@pik.legionowski.pl do 15.04.2021 r. Seans jest bezpłatny, jednak liczba widzów ograniczona. UWAGA: adresy e-mailowe zapisanych na seans widzów zostaną przekazane operatorowi pokazu - platformie E-Kino Pod Baranami. (Przed wysłaniem e-maila należy zapoznać się z informacjami o ochronie danych osobowych oraz z Zasadami prywatności platformy E-Kino Pod Baranami).

źródło: Powiatowa Instytucja Kultury w Legionowie

Plakat z informacjami dotyczącymi projekcji Oto MY.