zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP
Na zdjęciu laweta na której znajduje się wrak

Kolejne miejsca parkingowe zostały zwolnione

Data dodania: 19 sierpnia 2020
Straż Miejska zleciła odholowanie kolejnych nieużytkowanych pojazdów z terenu Legionowa.
Cofnij

W tym roku zostało odholowanych już 16 samochodów. Większość pojazdów, bo ok. 60, została zabrana przez ich właścicieli po interwencji Straży Miejskiej w Legionowie.

Tym razem zwolniły się miejsca parkingowe przy ulicach: Suwalnej, Sowińskiego, Kazimierza Wielkiego i Husarskiej. Odholowano również pojazd z ul. Wysockiego, który stał na chodniku.


Straż Miejska w Legionowie zleca odholowanie pojazdu na podstawie art. 50a ustawy Prawo o ruchu drogowym, który mówi, że pojazd pozostawiony bez tablic rejestracyjnych lub pojazd, którego stan wskazuje na to, że nie jest używany, może zostać usunięty z drogi przez straż gminną lub policję na koszt właściciela lub posiadacza.

Mając na uwadze bezpieczeństwo i porządek w naszym mieście Straż Miejska zwraca się z prośbą, aby każdy pojazd nieużytkowany, który może stanowić swoim stanem technicznym zagrożenie dla środowiska lub zdrowia ludzkiego, był zgłaszany telefonicznie: 986, 22 774 23 17 lub e-mailowo: straz.miejska@um.legionowo.pl.