zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP
Na zdjęciu test na koronawirusa

Kolejny punkt pobrań

Data dodania: 9 kwietnia 2021

Od poniedziałku (12.04) funkcjonował będzie w Legionowie trzeci punkt pobrań, tym razem prowadzony jest on przez firmę Diagnostyka Sp. z o.o. w formie stacjonarnego punktu pobrań, który będzie się znajdował na ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 30.

Cofnij

Wymaz będzie pobierany bezpośrednio w placówce, która będzie funkcjonowała od poniedziałku do piątku w godzinach 16:00-20:00 oraz w soboty i niedziele w godzinach 10:00-12:00. Realizowane będą również testy finansowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

Przypominamy, że na terenie Legionowa funkcjonują jeszcze dwa Mobilne Punkty Pobrań:

  • przy ul. Jana III Sobieskiego 33 (przy zbiegu ulic Jana III Sobieskiego i Jerzego Siwińskiego),
  • na parkingu P&R przy ul. Szwajcarskiej przy stacji Legionowo Piaski.

Wykaz punktów pobrań materiału biologicznego (pobranie wymazu) do przeprowadzenia testu na obecność wirusa SARS-CoV-2 na terenie Mazowsza.