zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Koncert Pracowni śpiewu Estradowego Angel's voice najmłodsi wokaliści

19 czerwca 2021
sala widowiskowa w ratuszu, Legionowo, ul. Piłsudskiego 41
12:00
Wstęp - bezpłatne wejściówki dostępne w MOK Legionowo, ul. Norwida 10, od 1 czerwca 2021 r.

Pracownia Śpiewu Estradowego "Angel's Voice" pod kierunkiem Angeli Gerłowskiej zaprasza na cykl koncertów podsumowujących sezon artystyczny 2020/2021 w wykonaniu dzieci, młodzieży i dorosłych. Za pomocą słów i dźwięków wokaliści w tym roku będą interpretować słowo "marzenie", które jest tematem przewodnim koncertów.

Na scenie będzie można usłyszeć utwory z polskiego i światowego repertuaru muzyki rozrywkowej. Aby ten występ był wyjątkowy, włożyliśmy w niego mnóstwo pracy na zajęciach stacjonarnych i online. Serdecznie zapraszamy!

Pracownia Śpiewu Estradowego Angel's Voice to zajęcia wokalne dla dzieci i dorosłych prowadzone w Miejskim Ośrodku Kultury w Legionowie przez Angele Gerłowską - wokalistkę i pedagoga . Podczas zajęć pracowni oprócz nauki świadomego posługiwania się głosem głównym celem jest inspirowanie i wzmacnianie kreatywnej iskry i ducha każdego z podopiecznych. Wokalistka całym sercem angażuję się w swoją pracę aby pomóc wyzwolić wewnętrznego twórcę w każdym ze swoich uczniów.

Logo MOK Legionowo