zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Koncert zespołu "Dwa Kolory"

03 lipca 2021
Sala widowiskowa w ratuszu
18:00
Zapraszamy na koncert zespołu Dwa Kolory "Życie to dar" do sali widowiskowej w ratuszu 3 lipca na godz. 18:00. Organizatorem wydarzenia jest MOK Legionowo.

Dwa Kolory to grupa czerpiąca z bogatej tradycji folkloru polskiego, ukraińskiego, rosyjskiego, nie stroni od innych autentycznych tradycji muzycznych. Jej uczestników charakteryzuje znakomity muzyczny słuch i zapał w twórczym odtwarzaniu zagubionych po wsiach i miasteczkach melodii, które ukształtowały kiedyś naszą wrażliwość, a dziś, zapomniane, oczekują na ponowne odkrycie.

Wstęp - bezpłatne wejściówki dostępne w MOK Legionowo, ul. Norwida 10, od 1 czerwca 2021

Plakat promujący koncert zespołu Dwa Kolory