zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP
Grupa uśmiechniętych dzieci siedząca na ławkach

Lato w mieście – szukamy wykonawców

Data dodania: 27 kwietnia 2021

Wakacje coraz bliżej, już niedługo nasze dzieci będą mogły odpocząć po trudach, w tym roku głównie zdalnej, nauki. Na tych, którzy latem pozostaną w domach, jak co roku będą czekały atrakcyjne propozycje zabawy i wypoczynku w mieście. Urząd Miasta Legionowo właśnie ogłosił konkurs na zorganizowanie półkolonii na terenie Legionowa.

Cofnij

Półkolonie będą przewidziane wyłącznie dla mieszkańców Gminy Miejskiej Legionowo. Uczestnikami mają być dzieci w wieku 7-12 lat.

Półkolonie mają odbywać się w dwóch różnych lokalizacjach na terenie Legionowa, w każdej przewidziano co najmniej dwa turnusy – 5 dni po 10 godzin. Na półkoloniach będzie realizowany program rekreacyjno-edukacyjny dostosowany do wieku, promujący zdrowy styl życia i aktywność fizyczną. Organizator zapewni całodzienne wyżywienie, ubezpieczenie i podstawową opiekę medyczną.

Pobyt na półkoloniach ma być częściowo płatny, w kwocie 200 zł za uczestnika, co umożliwi dalsze uatrakcyjnienie wypoczynku. Urząd Miasta Legionowo przeznacza na ten cel dotację w wysokości 63 000 zł. Przewidywany termin wyboru ofert to 26 maja.