zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Maraton rowerowy Cisowianka Mazovia MTB

02 października 2022
IŁ Capital Arena Legionowo
10:00
Peleton Mazovii ma przed sobą już tylko jedną prostą, nim wpadnie na najważniejszą metę w sezonie 2022. Najważniejszą, bo kończącą tegoroczne zmagania. Ostatnie zawody Mazovii to zmagania w Legionowie, na które zapraszamy Was w niedzielę 2 października.

Skoro ścigamy się w Legionowie, to na pewno widzimy się pod IŁ Capital Areną Legionowo, gdzie od lat urządzamy nasze biuro i miasteczko. To stamtąd pomkniecie na wybrane przez Was dystanse, by po raz ostatni w sezonie poczuć dreszcz sportowej rywalizacji. I to pod Areną odbędzie się ostatnia, najbardziej spektakularna i największa dekoracja.

Zapisy na Legionowo Cisowianka Mazovia MTB Marathon już trwają – zapisujcie się tutaj.

Uwaga! Dzieci z Legionowa mają darmowy start na dystansie Hobby, pozostali mieszkańcy otrzymują 50% zniżki na udział w naszych zawodach.

Głównym partnerem maratonu jest Arena Legionowo i Miasto Legionowo.

Zadanie publiczne pn. Mazovia MTB Marathon- maratony rowerowe na Mazowszu dofinansowane ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego.

źródło: mazoviamtb.pl

Plakat promujący zawody MTB