zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP
Osoby przy maseczkomacie

Maseczka z automatu

Data dodania: 21 kwietnia 2020

W odpowiedzi na ogromne zainteresowanie maseczkami ochronnymi, na terenie Legionowa stanęły dziś (21.04) dwa nowe maseczkomaty – w Centrum Komunikacyjnym i przy Ratuszu. Pojawiły się one w ramach pilotażowej akcji KZB Legionowo Sp. z o.o. oraz Urzędu Miasta Legionowo. Maseczki ochronne, które w nich znajdziemy, zostały zakupione przez spółkę miejską i odsprzedawane są po koszcie zakupu, tzn. 2,80 zł. za sztukę.

Cofnij

Maseczki, które można zakupić, są jednorazowe, pakowane po 3 sztuki w kartonowych pudełkach, które nieodpłatnie przekazała w tym celu legionowska firma PPU ELTA Elżbieta i Tadeusz Kaczyńscy.

Pierwszych kilka dni funkcjonowania maseczkomatu pozwoli na ocenienie tego projektu i w zależności od zainteresowania mieszkańców, podjęcie kolejnych działań.

Większość z nas zaopatrzyła się już w środki ochrony, zwłaszcza maseczki ochronne. Jednak są wśród nas osoby, które z wielu względów nie mogły dokonać takiego zakupu. Dla nich maseczkomaty, w których odsprzedawane są one po kosztach zakupu, to jedno z najlepszych rozwiązań. Ogromnym plusem tego rozwiązania jest fakt, że automaty czynne są przez całą dobę, a płatności można dokonywać bezpiecznie kartą, zbliżeniowo. – dodaje Zastępca Prezydenta Miasta Piotr Zadrożny.

Osoby przy maseczkomacie