zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP
Na zdjęciu zmagazynowe maseczki w siedzibie Ochotniczej Straży Pożarnej.

Maseczki dla mieszkańców [Aktualizacja 26.03.2021]

Data dodania: 26 marca 2021

Gmina Legionowo przygotowuje bezpieczny system dystrybucji maseczek chirurgicznych dla mieszkańców przekazanych przez Wojewodę Mazowieckiego. Każdy z mieszkańców otrzyma 4 maseczki, łącznie otrzymaliśmy ich ponad 216 tys. sztuk.

Cofnij

Dystrybucja maseczek rozpocznie się w od 29 marca. Ze względów bezpieczeństwa będą one pozostawiane w skrzynkach na korespondencję. Przed dostarczeniem każdy pakiet zostanie umieszczony w kopercie i pozostawiony na 72 godz. „kwarantanny”. Obecnie udało się już spakować już kilkadziesiąt tysięcy maseczek, które w poniedziałek będą dostarczane do mieszkańców Legionowa.

W zaledwie kilka dni przygotowujemy szybką, skuteczną i bezpieczną metodę dostarczenia maseczek do każdego z mieszkańców miasta. Wiąże się to z olbrzymią pracą logistyczną. Pamiętajmy, że dystrybucja musi potrwać, ale bezpieczeństwo jest najważniejsze. Bezpośrednie dostarczanie jest pracochłonne i czasochłonne, lecz zapobiega dodatkowym wyjściom z domu oraz ewentualnym kolejkom w punktach dystrybucji maseczek. Jednocześnie chciałabym podziękować za współpracę Ochotniczej Straży Pożarnej, która odebrała, przewiozła i magazynuje maseczki ochronne – mówi Justyna Borawska, kierownik Referatu Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta w Legionowie.