zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP
Kawałek twarzy osoby w maseczce, w tle ławki szkolne

Nauka zdalna w legionowskich szkołach

Data dodania: 27 stycznia 2022

Od 27 stycznia do 27 lutego br. wszyscy uczniowie klas 5-8 szkół podstawowych oraz wszystkich klas szkół ponadpodstawowych mają zajęcia w formie zdalnej. Przedszkolaki i uczniowie klas 1-4 szkół podstawowych będą kontynuowali kształcenie w trybie stacjonarnym.

Cofnij

Dynamiczny wzrost zachorowań na koronawirusa sprawia jednak, że duża część klas, które mają się uczyć stacjonarnie i tak pozostaje w trybie nauki zdalnej w związku z ogłoszonymi kwarantannami. Tylko dziś (27.01, stan na godz. 12:00) na nauce zdalnej są 62 klasy. Problemy nie omijają także przedszkoli. Od dziś na dwa dni na zajęcia zdalne przeszły wszystkie grupy w Przedszkolu Miejskim Nr 2 oraz po jednej grupie z Przedszkoli Miejskich Nr 9 i 12.

Uczniowie zdający w tym roku maturę i egzamin ósmoklasisty cały czas mogą korzystać z konsultacji indywidualnych i grupowych. Otwarte będą też bursy szkolne.

Więcej informacji o nauce zdalnej i decyzji podjętej przez Ministra Edukacji i Nauki dostępne na www.gov.pl.