zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Niedzielne Spotkania z Bajką "Bajkomat"

29 stycznia 2023
sala widowiskowa w ratuszu
15:00
Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na spektakl Teatru Gry i Ludzie.

29 stycznia, godz. 15:00
sala w ratuszu, Legionowo, ul. marsz. J. Piłsudskiego 41
Niedzielne Spotkania z Bajką - "Bajkomat"
Spektakl Teatru Gry i Ludzie

Bilety: 16 zł - dostępne w MOK Legionowo, ul. Norwida 10 od 2 stycznia br.


Bajkomat to bardzo nietypowa maszyna, która daje dzieciom - bajki. Dzięki niej w pewnym szarym i zwyczajnym miasteczku wcale nie jest smutno. Ale niestety któregoś dnia bajkomat się psuje. Czy bohaterowie z pomocą dzieci odnajdą sposób, aby go naprawić?

Na spektakl, pełen dowcipu, muzyki i barw, składają się dwie historie: O niesfornym Jaśku, który dostrzega piękno w deszczowej pogodzie i o królestwie Bałaganu, w którym zaczynają się kłopoty z powodu zaginięcia małego pieska. Wykorzystane tu zostały elementy teatru lalkowego, choć nie są to typowe pacynki, kukiełki oraz gra w żywym planie. Autorzy spektaklu pragną zachęcić widzów, zarówno dużych jak i małych do twórczej zabawy z bajką, tą dobrze znaną z literatury, jak i tą wymyśloną w jednej chwili, zaklętą w zwykłych przedmiotach.

Reżyseria: Ania Kandziora
Występują: Ania Kandziora/Alicja Szymkiewicz, Justyna Świętojańska, Szymon Strużek
Realizacja światła i dźwięku: Beniamin Lediński

Czas trwania: około 45 minut
Spektakl dla dzieci od 3 lat

Plakat promujący Niedzielne Spotkania z Bajką 'Bajkomat'