zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP
Grafika z numerem telefonu: 664 908 556

Numer telefonu przydatny w rejestracji na szczepienia

Data dodania: 11 lutego 2021

Korzystanie ze sprawdzonych źródeł informacji i danych kontaktowych to podstawa! Zapisz w swoim telefonie numer 664 908 556, ponieważ usłyszysz o nim jeszcze nie raz. Jest bardzo przydatny, bo dzięki niemu możesz zarejestrować się na szczepienie. Z tego numeru dostaniesz też SMS-a, jeśli nie udało Ci się dodzwonić na infolinię 989. Kiedy odpowiesz na naszą wiadomość, my poinformujemy Cię kiedy pojawią się nowe terminy szczepień w Twojej okolicy.

Cofnij

W Internecie pojawia się wiele nieprawdziwych informacji na temat epidemii koronawirusa i szczepień przeciw COVID-19. Od samego początku zachęcamy wszystkich Polaków do korzystania ze sprawdzonych źródeł. Podobnie jest w przypadku danych kontaktowych, w tym numerów telefonów. Dbaj o swoje bezpieczeństwo. Korzystaj tylko z potwierdzonych numerów – jednym z nich jest numer 664 908 556. Sprawdź pozostałe - zweryfikuj numer.

Szczepienia przeciw COVID-19 – coraz więcej zainteresowanych Polaków

Przez niespełna dwa miesiące mieliśmy ponad 2 mln połączeń przychodzących na infolinię 989. W tym od 15 stycznia 2021 r. prawie 1,5 mln połączeń w celu rejestracji na szczepienie.

Według najnowszego sondażu dla Dziennika Gazety Prawnej i RMF FM już blisko 75 proc. Polaków chce się zaszczepić przeciw COVID-19. W porównaniu z grudniem ubiegłego roku liczba osób, które mają zamiar przyjąć szczepionkę, wzrosła o ponad 30 punktów procentowych.

Problem z dodzwonieniem się? Dostaniesz od nas SMS-a
Duże zainteresowanie infolinią mogło sprawić, że napotkałeś chwilowe problemy z dodzwonieniem się. Jeżeli w ciągu ostatnich dwóch tygodni próbowałeś skontaktować się z infolinią 989, ale nie udało Ci się dodzwonić – otrzymasz od nas SMS-a. Krótka wiadomość zostanie do Ciebie wysłana z numeru 664 908 556.

Dostałem SMS-a i co dalej?
Nie musisz kolejny raz kontaktować się z infolinią. Odpowiedz na wiadomość, jeśli chcesz zarejestrować się na szczepienie. Wyślij SMS-a o treści: POTWIERDZAM. Nasz system zarejestruje Twoje zgłoszenie. Konsultanci skontaktują się z Tobą, kiedy pojawią się nowe terminy szczepień w Twojej okolicy (konsultanci mogą kontaktować się z innego numeru telefonu).

Rejestracja na szczepienie przez SMS-a

Wyślij SMS na numer 664 908 556 o treści: SzczepimySie. System pokieruje Cię krok po kroku: najpierw zostaniesz poproszony o przekazanie numeru PESEL, a potem o przesłanie kodu pocztowego. System zaproponuje Ci najbliższy termin na szczepienie w punkcie położonym blisko Twojego miejsca zamieszkania. Jeśli ten termin nie będzie dla Ciebie dogodny, będziesz mógł wybrać inne daty. Po zarejestrowaniu, na dobę przed szczepieniem otrzymasz SMS-a przypominającego o terminie i miejscu wizyty.

Ważne! Jeżeli w systemie rejestracji nie będzie wolnego terminu, do wszystkich osób, które wyślą SMS oddzwoni infolinia w chwili uruchomienia nowych terminów szczepień.

Zarejestruj się na kilka sposobów

Infolinia 989 oraz SMS na numer 664 908 556 to niejedyne z możliwości rejestracji na szczepienie przeciw COVID-19.

Rejestracja on-line
Wygodną i szybkim sposobem jest również rejestracja on-line za pomocą strony rządowej. System zaproponuje Ci pięć dostępnych terminów w punktach szczepień, które znajdują się blisko Twojego adresu. Jeśli żaden z proponowanych terminów nie będzie Ci pasował albo będziesz chciał zaszczepić się w innym punkcie, w innym mieście – będzie taka możliwość. Wystarczy, że skorzystasz z dostępnej wyszukiwarki i wskażesz dogodną dla Ciebie datę i lokalizację.

Zaraz po dokonaniu rezerwacji, otrzymasz powiadomienie SMS, a następnie ponownie przypomnimy Ci o szczepieniu dzień przed planowanym terminem.

Rejestracja w wybranym punkcie szczepień
Jeżeli chcesz zaszczepić się w konkretnym punkcie szczepień - skontaktuj się z nim. Mapa i dane kontaktowe punktów szczepień dostępne na mapie punktów szczepień.

Więcej informacji na temat wszystkich sposobów rejestracji na szczepienia: rejestracja.

źródło: gov.pl