zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP
Fotografia przedstawiająca piknik miejski. W tle Arena Legionowo

Odwołujemy imprezy miejskie

Data dodania: 15 kwietnia 2020

W związku z przedłużającym sie stanem zagrożenia epidemiologicznego odwołane zostają kolejne imprezy kulturalne i sportowe w Legionowie. Decyzja ta została podjęta w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców.

Cofnij

Prezydent Legionowa Roman Smogorzewski kierując się nowymi zasadami bezpieczeństwa, w tym ograniczeniami w przemieszczaniu się, z wyłączeniem spraw niezbędnych do życia codziennego, odwołał organizację Dni Legionowa. Dotyczy to również wszystkich koncertów, spektakli, pikników, spotkań plenerowych organizowanych przez gminę i jednostki gminne np. domy kultury, biblioteki. Do czasu odwołania stanu zagrożenia musimy też zrezygnować z meczów i imprez sportowych. Mimo, że niektóre imprezy nie noszą znamion imprez masowych, dotyczą przestrzeni publicznej.

– To nie czas na świętowanie. Choć mamy podpisane umowy na wydarzenia kulturalne w sierpniu, październiku i listopadzie, to ich realizację uzależniamy od sytuacji z pandemią - mówi Zastępca Prezydenta. Podobnie wygląda sytuacja w przypadku wydarzeń sportowych. Jeśli sytuacja pozwoli nie jest wykluczone, że jesienią odbędą się zawody rowerowe lub bieg Legionowska Dycha. W chwili obecnej nie jesteśmy tego w stanie zaplanować.