zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP
Uroczyste przecięcie wstęgi

Oficjalne otwarcie nowego skateparku

Data dodania: 8 października 2021

To właśnie dziś (8.10) odbyło się oficjalne otwarcie nowej części skateparku. Legionowska oferta rekreacyjna powiększyła się o kolejne miejsce, z którego może korzystać młodzież. Z tej atrakcji ucieszą się zapewne nie tylko miłośnicy sportów ekstremalnych, ale wzorem innych miast chętnie będą z niej korzystać osoby w różnym wieku.

Cofnij

Wbrew pozorom samo miejsce oraz uprawiany na nim sport nie jest przeznaczony jedynie dla wyszkolonych zawodników. Specjalne tory z przeszkodami, jakie powstały, służą do akrobacji na deskorolkach, BMX-ach, hulajnogach, czy rolkach na różnym stopniu trudności. Można na nich wykonywać najwyższej trudności triki, ale też zwyczajnie, aktywnie i miło spędzić czas na świeżym powietrzu.

W ramach zrealizowanych prac powstały między innymi:

  • betonowa płyta jezdna;
  • zainstalowano urządzenia i elementy wyposażenia sportowego: nufbox z grindboxem 3/3 i poręczą 2/1 + piramida, poręcz prosta, funbox z disasterboxem + funbox kątowy, grindbox 2, quarter pipe z mini quarterem + bank ramp z grindboxem, minirampa;
  • powstała nawierzchnia utwardzona ścieżek oraz dojść pieszych;
  • wykonano ogrodzenie skateparku.

Dodatkowo KZB Legionowo położyło kostkę przy wejściu do nowej części skateparku oraz zamontuje barierki przy bowlu dla zwiększenia bezpieczeństwa.

Jestem przekonany, że będzie to miejsce do aktywnego wypoczynku i rekreacji, przyciągające nie tylko mieszkańców miasta, ale także miłośników jazdy na rolkach, deskorolkach, hulajnogach czy rowerach z całego regionu i spoza niego – mówi prezydent miasta, Roman Smogorzewski – serdecznie zapraszam do korzystania.

Skok na hulajnodzeGrupa Scootive