zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP
Grafika wyróżniająca z napisem - Ostrzeżenie meteo.

Ostrzeżenie: Silny wiatr

Data dodania: 21 października 2021

Prognozuje się wystąpienie wiatru o średniej prędkości od 25 km/h do 40 km/h, w porywach do 80 km/h, z południowego zachodu.

Cofnij

Ostrzeżenia meteorologiczne: Silny wiatr

stopień: 1
prawdopodobieństwo: 80%

Przebieg: Prognozuje się wystąpienie wiatru o średniej prędkości od 25 km/h do 40 km/h, w porywach do 80 km/h, z południowego zachodu.

Uwagi: W związku z dynamiczną sytuacją meteorologiczną ostrzeżenie może być aktualizowane.

Ważne:
Od: 2021-10-21 12:00
Do: 2021-10-21 20:00

synoptyk IMGW-PIB: Katarzyna Ścisłowska
Czas wydania: 2021-10-20 14:19
Biuro: Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych - Wydział w Warszawie