zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Otwarcie Skateparku

08 października 2021
Stadion Miejski w Legionowie
12:00

Zapraszamy na oficjalnie otwarcie skateparku przy Stadionie Miejskim w Legionowie, które odbędzie się 8 października o godz. 12:00.

Pomysł rozbudowy skateparku był odpowiedzią na potrzeby legionowskiej młodzieży, która wielokrotnie sygnalizowała, aby takie miejsce było w naszym mieście. Przygotowywane są także z warsztaty z TEAM SCOOTIVE, które odbędą się 23 października.

OTwarcie skateparku. Grafika przedstawia postać na deskorolce.