zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Otwarte Juniorskie Mistrzostwa Legionowa w Badmintona

02 - 03 października 2021
Spektrum Sportu, ul. Gabriela Narutowicza 96
10:00
W dniach 2-3 października 2021 r. Klub Sportowy Sportlandia działający w Spektrum Sportu w Legionowie organizuje Mistrzostwa Legionowa w Badmintona dla Juniorów.

Będzie to pierwsza impreza na taka skalę w naszym mieście. Chcemy ugościć około 200 dzieciaków. Udział w turnieju jest darmowy. Impreza będzie miała charakter ponadregionalny i chcemy aby stała się ważnym elementem na mapie wydarzeń sportowych w naszym regionie i w świecie polskiego badmintona.

Zapraszamy dzieci i młodzież do świetnej zabawy. Turniej przeznaczony jest dla graczy trenujących jak i początkujących. Dla najmłodszych przewidziane są gry i zabawy z nagrodami. W wydarzeniu partnerami będą : PWK Legionowo, IKA Delikatesy i YONEX.

Impreza objęta jest patronatem Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu oraz Prezydenta Miasta Legionowo. Będzie to okazja do wspólnego sportowego świętowania. Turniej Badmintona jest świetną szansą na propagowanie zdrowego stylu życia i pomysłu na spędzenie wolnego czasu wśród dzieci i młodzieży.

 

Otwarte Juniorskie Mistrzostwa Legionowa w Badmintona