zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP
Znak Parking. Na niebieskim tle biała litera P.

Parkingi na Piaskach bez zmian

Data dodania: 12 lipca 2017

Pomimo doniesień Mazowieckiego To i Owo, nic nie zmieni się w kwestii parkingów na os. Piaski. Miejsca przy budynkach Piaskowa 1, Piaskowa 2, Piaskowa 3, Piaskowa 5, Piaskowa 7, 25 i 27 nadal pozostaną własnością gminy Legionowo i bez względu na inne inwestycje realizowane w pobliżu, w dalszym ciągu będą ogólnodostępne i będą wykorzystywane na dotychczasowych zasadach przez dotychczasowych użytkowników.

Cofnij

Informacje podane przez Mazowieckie To i Owo miały na celu jedynie wzbudzenie sensacji i nie mają nic wspólnego ze stanem faktycznym.

Porozumienie, na które powołuje się gazeta, w żadnym wypadku nie daje inwestorowi prawa do zadysponowania tych miejsc i przeznaczenia ich dla przyszłych mieszkańców inwestycji.