zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP
źródło: Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Warszawa

ParlaMEM – czyli wybory 2019 do Parlamentu Europejskiego

Data dodania: 2 kwietnia 2019

Wybory europejskie zbliżają się wielkimi krokami - to już 26 maja 2019! Z tej okazji chcieliśmy aby młodzież z terenu Legionowa zainteresowała się tematyką eurowyborów. Zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym przez Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Warszawa.

Cofnij

Zadaniem uczestników będzie stworzenie obrazkowego komunikatu, czyli tekstu w formie puenty, zamieszczonego na tle rysunku, grafiki lub fotografii. Praca związana z tematyką wyborów do Parlamentu Europejskiego, które w Polsce odbędą się w 26 maja 2019 r., powinna być stworzona w formacie jpg w rozmiarze maksymalnie 1MB.

W konkursie mogą wziąć udział uczniowie szkół ponadpodstawowych z Warszawy i gmin wchodzących w skład Warszawskiego Obszaru Funkcjonalnego.

Nagrodą główną za zajęcie pierwszego miejsca jest kamerka sportowa, natomiast autorzy prac, które zajmą odpowiednio drugie i trzecie miejsce otrzymają przenośny głośnik.

Prace wraz z formularzem zgłoszeniowym należy przesyłać do 8 maja 2019 r. (decyduje data stempla pocztowego lub przekazania nośnika z pracą) na adres: europedirect-warszawa@um.warszawa.pl, z tytułem „ParlaMEM – czyli wybory 2019 do Parlamentu Europejskiego”.

Prace można również dostarczyć osobiście (na nośniku pamięci wraz z formularzem zgłoszeniowym) na adres:

Biuro Funduszy Europejskich i Polityki Rozwoju Urzędu m.st. Warszawy

Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Warszawa

PKiN, Plac Defilad 1, 00-901 Warszawa, XIX piętro, p. 1920

w dni robocze, w godz. 8.00-16.00, po uprzednim kontakcie telefonicznym: 22 443 07 80.

Szczegółowe informacje, regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się tutaj. Dodatkowe informacje można również uzyskać po numerami telefonów: 22 443 02 26 i 22 443 07 80.