zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Powtórka z Kina Otwartego

23 listopada 2022
kino Helios Legionowo (CH Gondola, ul. Piłsudskiego 31c)
19:00
Ze względu na bardzo duże zainteresowanie filmem „Johnny” Powiatowa Instytucja Kultury w Legionowie zdecydowała się powtórzyć seans w listopadzie.

Dramat biograficzny „Johnny” opowiada o życiu niezwykłego człowieka, księdza Jana Kaczkowskiego (w tej roli Dawid Ogrodnik), organizatora i dyrektora Puckiego Hospicjum pw. św. Ojca Pio. Film skupia się na historii relacji księdza Kaczkowskiego z jednym z jego podopiecznych, Patrykiem Galińskim (Piotr Trojan).
 „Johnny” to poruszająca, oparta na prawdziwej historii opowieść o miłości do świata i drugiego człowieka oraz o tym, że każdy zasługuje na drugą szansę" (materiały dystrybutora).

Jeśli chodzi o gościa po seansie, to pozwolicie, że jeszcze trochę potrzymamy Was w niepewności...

Wziąwszy pod uwagę Państwa oczekiwania odnośnie do dystrybucji zaproszeń, podjęliśmy decyzję, że tym razem bezpłatne wejściówki na seans (max 2 na osobę) będzie można otrzymać jedynie poprzez rezerwację drogą e-mailową.

Zainteresowane osoby prosimy o e-mail zawierający imię i nazwisko* oraz liczbę wejściówek (1 lub 2), wysłany najwcześniej 7 listopada o godzinie 12:00 na adres: animacja@pik.legionowski.pl. Zgłoszenia wysłane przed tym czasem nie będą brane pod uwagę. O otrzymaniu wejściówki decyduje data i godzina zgłoszenia. Wejściówki będą dystrybuowane do momentu wyczerpania się ich puli. Rezerwacja wejściówek zostanie potwierdzona mailem zwrotnym. Miejsca na widowni będą przydzielane losowo.

Jeden adres e-mail = jedna osoba = max 2 wejściówki
*Należy zapoznać się z informacjami o ochronie danych osobowych w zakładce "O nas" na stronie: www.pik.legionowski.pl.

Odbiór zarezerwowanych wejściówek będzie możliwy od 14 do 22 listopada 2022 r. w godzinach pracy Powiatowej Biblioteki Publicznej w Legionowie (ul. Sowińskiego 15). Osoba zgłaszająca się po wejściówki będzie proszona o okazanie dowodu tożsamości w celu weryfikacji danych ze zgłoszenia.

Zapraszamy! 23.11.2022 r. (środa!), godz. 19:00, kino Helios Legionowo (CH Gondola, ul. Piłsudskiego 31c)

Plakat promujący film Johnny