zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP
Znak roboty budowlane

Pozimowe łatanie

Data dodania: 26 lutego 2021
Choć zimowa aura nie gościła u nas zbyt długo, to niestety panująca dotychczas pogoda negatywnie wpłynęła na stan nawierzchni dróg asfaltowych, a topniejący śnieg odsłania coraz to nowe ubytki.
Cofnij

Wyłonione jeszcze w ubiegłym roku, w postępowaniu przetargowym na naprawę nawierzchni asfaltowych dróg gminnych, Przedsiębiorstwo Budowlano Handlowe NOWAKOWSKI sp. z o.o. sukcesywnie będzie usuwać „zimowe pozostałości”.

Firma Nowakowski gotowa była przystąpić do napraw już od tego tygodnia, bowiem warunki atmosferyczne pozwalały na dokonanie prawidłowych napraw. Niestety jednak wytwórnie mas asfaltowych nie podjęły jeszcze produkcji masy, która powinna być użyta zgodnie z umową z ratuszem. Mamy nadzieję, że w przyszłym tygodniu uda się rozpocząć właściwe naprawy.

Naprawy rozpoczną się od dróg o największym ruchu pojazdów oraz tych, na których uszkodzeń jest najwięcej i mogą stanowić szczególne zagrożenie. W następnej kolejności będą uzupełniane pojedyncze ubytki. Postęp prac będzie uzależniony od panujących warunków atmosferycznych.

W trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo i sprawność pojazdów apelujemy do Państwa o zachowanie szczególnej ostrożności i dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze.