zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP
Npis: pilne

Protest rolników na trasie DK61

Data dodania: 9 lutego 2024
Jak informuje Komenda Policji Powiatowej w Legionowie, dziś (09.02) na drogach powiatu legionowskiego, podobnie jak w całej Polsce, mogą wystąpić utrudnienia w korzystaniu z trasy DK61.
Cofnij

- Zapowiadany protest rolników i blokowanie dróg rozpocznie się o godzinie 10:00 w miejscowości Kacice (powiat pułtuski).

Następnie planowany jest przejazd drogą krajową 61 w kierunku Serocka, kolejno przez Wierzbicę i Serock (ul. Pułtuska i Zakroczymska), powrót na drogę krajową 61 (obwodnica) i przejazd do miejscowości Jabłonna, gdzie na skrzyżowaniu ulic Zegrzyńska z Akademijną protestujący zawrócą i tą samą trasą powrócą do miejscowości Kacice.

Zakończenie protestu przewidziane jest na godz. 16:00. - informuje kom. Justyna Stopińska.

Prosimy o zachowanie ostrożności, szukanie alternatywnych dróg oraz unikanie podróży, gdy nie jest to konieczne.

Zarząd Transportu Miejskiego informuje:

W związku z przejazdem kolumny pojazdów rolniczych (około 150) w dniu 9 lutego (piątek) w godzinach od około 12:00 do około 14:00 (w zależności od prędkości przejazdu, który planowo ma rozpocząć się w miejscowości Kacice w powiecie Pułtuskim o godz. 10:00) wystąpią utrudnienia w przejeździe autobusów Warszawskiego Transportu Publicznego poruszających się drogą krajową nr 61 w powiecie legionowskim.

Planowana trasa przejazdu kolumny:

  • Zegrze Południowe: most nad Jeziorem Zegrzyńskim - Warszawska – Michałów Reginów: Warszawska – Legionowo: Zegrzyńska – Warszawska – Jabłonna: Zegrzyńska – Akademijna,
  • zawrotka na rondzie u zbiegu ulic Akademijnej i Edukacyjnej – Akademijna – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Zegrze Południowe: Warszawska – most nad Jeziorem Zegrzyńskim …

W związku z powyższym wystąpią utrudnienia w przejeździe autobusów linii: 723, 731, 735, 736, L-8, L-9, L11 i L41.

Trasę przejazdu należy objąć nadzorem wg dyspozycji Dyżurnego ZTM.