zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP
ulica

Przebudowa przy garażu na Piaskach

Data dodania: 4 marca 2019

Warszawskie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Dowbud – C Jan Całka Sp. z o.o., zajmie się przebudową ulicy na osiedlu Piaski. Wybrana firma zaproponowała 866 739,43 zł i gwarancję 5 lat na wykonane usługi.

Cofnij

Po podpisaniu umowy z wybraną w przetargu firmą na ulicy na Os. Piaski przy garażu wielopoziomowym rozpoczną się prace rozbiórkowe i przygotowania do wykonania nowej nawierzchni jezdni o szerokości 5 metrów z betonu asfaltowego. Powstanie tam chodnik z betonowej kostki brukowej, zjazdy i odwodnienie. Spółka zajmie się również wymianą opraw oświetleniowych na nowocześniejsze i bardziej oszczędne. Projekt przewiduje rozbiórkę istniejącego oświetlenia drogowego na odcinku od skrzyżowania Alei I Dywizji Zmechanizowanej do końca odcinka drogi w kierunku garaży.

Na koniec teren zostanie doprowadzony do porządku, a na drodze powstanie oznakowanie poziome i pionowe. Przedmiotowa inwestycja ma na celu poprawę komfortu jazdy i sprawny dojazd do nieruchomości położonych wzdłuż przedmiotowej ulicy. Wpłynie ona ponadto na poprawę jakości życia okolicznych mieszkańców.

Więcej informacji na stronie https://bip.legionowo.pl/Article/get/id,81310.html