zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP
Na zdjęciu pielęgniarka wykonująca wymaz z ust

Punkt wymazowy przy ul. Szwajcarskiej wznowił działalność

Data dodania: 18 listopada 2021

W związku ze znaczącym wzrostem liczby zachorowań na Covid-19 w Legionowie został dziś (18.11.2021 r.) ponownie uruchomiony punkt pobrań materiału biologicznego (pobranie wymazu) na terenie parkingu P&R przy ul. Szwajcarskiej przy stacji Legionowo Piaski. Tak jak poprzednio obsługiwany jest on przez Laboratorium Genomika Sp. z o.o.

Cofnij

Wymazy, w ramach NFZ, będą wykonywane od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 12:30.

Na terenie Legionowa można również wykonać testy w kierunku SARS-CoV-2 przy ul. Jana III Sobieskiego 33 (przy zbiegu ulic Jana III Sobieskiego i Jerzego Siwińskiego). Aktualnie punkt funkcjonuje od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 8:00 do 16:00 (badania na NFZ odbywają się w godz. od 8:00 do 14:00).

Wykaz punktów pobrań materiału biologicznego (pobranie wymazu) do przeprowadzenia testu na obecność wirusa SARS-CoV-2 na terenie Mazowsza.

Na zdjęciu baner przy punkcie pobrań