zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP
Baner zachęcający do udziału w Narodowym Spisie Powszechnym z napisem - Jak wziąć udział w spisie. Na zdjęciu trzy cieszące się osoby.

Ruszył spis powszechny

Data dodania: 1 kwietnia 2021
Dzisiaj (1 kwietnia) ruszył Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 r. Jest to obowiązkowe badanie realizowane raz na 10 lat przez Główny Urząd Statystyczny. Na pytania w nim zawarte trzeba odpowiedzieć głównie drogą internetową, ale rachmistrz spisowy może zapukać także do naszych drzwi.
Cofnij

Wypełnić kwestionariusz można na stronie spis.gov.pl. Metodami uzupełniającymi są także spisy telefoniczne pod infolinią (22 279 99 99) albo umówienie się na wizytę w Urzędzie Miasta Legionowo. Do domu może także zadzwonić ankieter. Spis będzie prowadzony do 30 czerwca.

W tegorocznym formularzu znalazły się pytania m.in. o pobyt za granicą, współlokatorów, relacje rodzinne czy stan cywilny. Odpowiemy także jakie mamy wykształcenie, jakimi językami się posługujemy i czy odczuwamy przynależność do innego narodu. Padnie też pytanie np. o używanie odnawialnego źródła energii. Przejdź do całej listy pytań.

Warto przypomnieć, że udział w spisie jest obowiązkiem wynikającym z Ustawy o narodowym spisie powszechnym ludności i mieszkańców w 2021 roku.