zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP
Grafika z postaciami osób układający się w krąg. Na grafice napis - Odkryj swój skarb.

Skarby Twojej miejscowości czekają na odkrycie!

Data dodania: 26 marca 2021
Ruszyła III edycja konkursu na najciekawsze działania edukacyjne związane z lokalnym dziedzictwem kulturowym i umacnianiem tożsamości lokalnej "Odkryj Swój Skarb".
Cofnij

Nie zgadzasz się z tym, że małe miejscowości są nudne? Działasz lokalnie i leży Ci na sercu tożsamość Twojej małej ojczyzny? Zachęcasz innych do „odkrywania skarbów”?

Świetnie! Pochwal się tym i zgłoś do konkursu!

Odkryj przed innymi swoją małą ojczyznę, wysyłając zgłoszenie do konkursu! W tym roku dla laureatów i wyróżnionych przygotowaliśmy dwie nagrody:

  1. Warsztat połączony z zajęciami w terenie z tematyki interpretacji dziedzictwa, marketingu dziedzictwa lub podobny wraz z uroczystym wręczeniem dyplomów w Warszawie.
  2. Uczestnictwo w specjalnie przez nas przygotowanych webinarach.

Do konkursu mogą być zgłaszane działania zrealizowane w czasie ostatnich trzech lat tj. w okresie od dnia 1 stycznia 2018 do 15 marca 2021 roku. Jakie projekty i działania można zgłaszać? Te dotyczące dziedzictwa lokalnego oraz umacniania tożsamości lokalnej, w szczególności związane z:

  • niematerialnym dziedzictwem kultury,
  • niematerialnym dziedzictwem mniejszości narodowych etnicznych i religijnych,
  • materialnym dziedzictwem kultury,
  • dziedzictwem przyrodniczym,
  • edukacją w zakresie odpowiedzialności obywatelskiej za wspólne dziedzictwo.

Zgłaszane projekty o walorach edukacyjnych i włączających mogą mieć różnorodną formę.


Termin zgłoszeń: do 25 kwietnia 2021 r.


Wnioski oceniane będą w dwóch kategoriach:

  • osób fizycznych i grup nieformalnych,
  • osób prawnych i podmiotów nieposiadających osobowości prawnej.

Zależy nam na osobistej opowieści o działaniu, nie na formalnym języku. Przed wypełnieniem formularza koniecznie przeczytajcie regulamin, a w szczególności zawarte w nim kryteria oceny.

Przejdź do regulaminu i formularza zgłoszeniowego na stronie Narodowego Centrum Kultury.