zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP
Sportowiec Roku 2021

Sportowiec Roku 2021

Data dodania: 18 lipca 2022
Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Najlepszego Sportowca Powiatu Legionowskiego roku 2021. Zgłoszenia przyjmowane będą do 20 lipca. Po ustaleniu listy kandydatów głosowanie będzie trwało do 31 sierpnia. Pod materiałem zamieszczamy: regulamin, formularz zgłoszenia kandydatury sportowca oraz kupon do głosowania.
Cofnij

W powiecie legionowskim mieszka i trenuje wielu zawodników odnoszących sukcesy w różnych dyscyplinach sportu, również na arenie międzynarodowej. Są to osoby, które swoim zaangażowaniem i wzorową postawą zasługują na wyróżnienie. Warto bowiem promować i doceniać ich wkład w rozwój sportu w powiecie legionowskim oraz reprezentowanie naszego regionu w kraju i za granicą.

Pierwszym etapem konkursu jest zebranie kandydatur do listy Nominowanych Sportowców, spośród których, drogą publicznego głosowania, wybrany zostanie Sportowiec Roku. Zachęcamy więc do zgłaszania kandydatów, którzy zasługują na taki tytuł.

Zgłoszenia można dokonać dostarczając oryginał do Starostwa Powiatowego w Legionowie osobiście albo nadsyłając wypełniony formularz pocztą tradycyjną lub mailowo na adres g.ostaszewska@powiat-legionowski.pl. Przed nadesłaniem zgłoszenia prosimy także o zapoznanie się z załączonym regulaminem, który znajdyje się na stronie powiatu legionowskiego. Kandydatury zbieramy do 20 lipca br.

źródło: Powiat legionowski.