zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Spotkanie on-line z Grzegorzem Kasdepke

17 grudnia 2020
spotkanie on-line
17:00

Zapraszamy na spotkanie online z Grzegorzem Kasdepke, jednym z najchętniej czytanych polskich pisarzy dla dzieci Na pewno dzieci znają przygody Detektywa Pozytywki, Kubę i Bubę, „Co to znaczy… 101 zabawnych historyjek, które pozwolą zrozumieć znaczenie niektórych powiedzeń”, „Z piaskownicy w świat”, „Czarownice są wśród nas” i inne jego książki. Jego książki znajdują się w kanonie lektur szkolnych dla klas młodszych szkoły podstawowej.

Spotkanie w świątecznym (choć nie tylko) klimacie poprowadzi Barbara Gawryluk, autorka książek, dziennikarka i tłumaczka, którą na pewno znacie z tłumaczenia książek "Biuro detektywistyczne Lassego i Mai".

Nasi Goście porozmawiają między innymi o świątecznej książce „Rózga” – niezwykłym i wzruszającym opowiadaniu o dziecięcych marzeniach i ich spełnianiu nieraz okupionym wyrzeczeniami.

Spotkanie będzie można obejrzeć od 17.12.2020 do 27.12.2020 na:

Plakat promujący wydarzenie, na pierwszym planie Grzegorz Kasdepke.