zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

"Taka piosenka, taka ballada" Pracownia Śpiewu Estradowego Angel's Voice

26 marca 2023
sala widowiskowa w ratuszu
17:00

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza w ramach festiwalu "Kiedy mnie już nie będzie - Osiecka, Przybora, Młynarski" na "Taka piosenka, taka ballada".

Festiwal "Kiedy mnie już nie będzie - Osiecka, Przybora, Młynarski"
"Taka piosenka, taka ballada"
Pracownia Śpiewu Estradowego Angel`s Voice
z udziałem Angeli Gerłowskiej i Macieja Dmocha

Bilety: 20 zł - dostępne w MOK Legionowo, ul. Norwida 10

Zapraszamy na kolejne spotkanie z twórczością Agnieszki Osieckiej, Wojciecha Młynarskiego oraz Jeremiego Przybory 26 marca o godz. 17:00 w sali widowiskowej ratusza w Legionowie. Wykonawcami koncertu będą młodzi adepci sztuki wokalnej z Pracowni Śpiewu Estradowego "Angel's Voice" działającej przy Miejskim Ośrodku Kultury w Legionowie. Usłyszymy wyjątkowe interpretacje takich utworów jak "Moje serce to jest muzyk", "Uciekaj moje serce" czy "Dla Ciebie jestem sobą".

Za oprawę koncertu będą odpowiadać instruktorzy Angela Gerłowska i Maciej Dmoch, a młodym wokalistom przy fortepianie zaakompaniuje niezastąpiony Piotr Bogdziewicz. Twórczość wymienionych wyżej polskich poetów bez wątpienia jest ponadczasowa, potwierdzeniem na to jest chętne sięganie po nie przez młodych artystów. Mamy nadzieję, że przyjmą Państwo muzyczne zaproszenie, aby na nowo odkryć znane i lubiane utwory polskiej poezji śpiewanej i muzyki rozrywkowej. 
Pracownia Śpiewu Estradowego Angel's Voice to zajęcia wokalne dla dzieci i dorosłych prowadzone przez Angele Gerłowską - wokalistkę i pedagoga . Podczas zajęć pracowni oprócz nauki świadomego posługiwania się głosem głównym celem jest inspirowanie i wzmacnianie kreatywnej iskry i ducha każdego z podopiecznych. Wokalistka całym sercem angażuję się w swoją pracę aby pomóc wyzwolić wewnętrznego twórcę w każdym ze swoich uczniów.

Plakat promujący koncert 'Taka piosenka, taka ballada'