zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP
Dwie osoby podczas wykonywania grafiti na chodniku. Napis Halo posprzątaj po mnie.

„Trawnikowy deKUPAż”

Data dodania: 10 października 2020

Ruszyła kolejna edycja akcji dotyczącej sprzątania po swoim psie. Tym razem jej głównym hasłem jest „Trawnikowy deKUPAż”. I choć z roku na rok, dzięki podjętym działaniom jest to problem coraz mniej zauważalny, to nie znikł on zupełnie. Nadal spotkać można osoby, które nie sprzątając po swoim czworonogu przysparzają sobie kupę wstydu.

Cofnij

Akcja informacyjna oprócz mediów społecznościowych i ulotek, które znajdziemy m.in. w gabinetach weterynaryjnych, trafiła również na chodniki. Dzięki temu można ją zauważyć na terenie całego miasta. Taki sposób prezentacji pozwoli na dotarcie do większej grupy właścicieli czworonogów i pomoże zwiększyć ich świadomość.

Akcja na taką skalę nie byłaby możliwa bez wsparcia i zaangażowania harcerzy z legionowskiego hufca ZHP, Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko-Własnościowej i wspólnotom. Grafiki dot. „Trawnikowego deKUPAŻu” pojawiły się dzisiaj na chodnikach. Mamy nadzieję, że dzięki temu w przestrzeni publicznej przestaną się pojawiać kłopotliwe dowody naszej niefrasobliwości, a miasto będzie czystsze i ładniejsze.

Poprzednie edycje akcji spotykały się z uznaniem mieszkańców, którzy często dzielili się z nami swoimi spostrzeżeniami i uwagami. Często podkreślali, że inicjatywy promujące sprzątanie psich nieczystości w znaczny sposób poprawiają wygląd miasta oraz komfort życia mieszkańców - mówi Piotr Zadrożny Zastępca Prezydenta Miasta.

Napis na chodniku: Halo posprzątaj po mniePlakat promujący akcję Trawnikowy deKUPAż