zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP
Bilety na rejes po rejs po Jeziorze Zegrzyńskim

Uwaga konkurs! Wygraj rejs po Jeziorze Zegrzyńskim!

Data dodania: 12 czerwca 2024
Lokalna Organizacja Turystyczna „Przystań w sercu Mazowsza” zaprasza wszystkich miłośników podróży do udziału w wyjątkowym konkursie „Weekend w Mazowieckiej Przystani”! Do wygrania są dwuosobowe bilety na wycieczkę, której główną atrakcją jest rejs statkiem Albatros po malowniczym Jeziorze Zegrzyńskim!
Cofnij

Jak wziąć udział?

Konkurs prowadzony będzie na fanpage’u na Facebooku od 17 do 21 czerwca 2024 roku. Każdego dnia o godzinie 12:00 i 16:00 będą publikowane pytania konkursowe. Waszym zadaniem jest przesłanie odpowiedzi na adres e-mail: konkurs@zegrze.org z tematem „Weekend w Mazowieckiej Przystani”. Macie czas do końca dnia (23:59) na przesłanie swoich odpowiedzi na pytania z danego dnia.

Kto może wziąć udział?

Uczestnikiem może być każda osoba fizyczna posiadająca profil na Facebooku. Osoby niepełnoletnie muszą dostarczyć zgodę rodzica/opiekuna prawnego na udział w konkursie.

Co można wygrać?

Na każdą z dziesięciu gmin regionu (Jabłonna, Legionowo, Nieporęt, Serock, Wieliszew, Dąbrówka, Somianka, Wyszków, Pokrzywnica, Pułtusk) przypada 7 dwuosobowych biletów na wycieczkę z rejsem po Jeziorze Zegrzyńskim. Wycieczki odbędą się w terminach: 12 lipca, 26 lipca, 16 sierpnia oraz 23 sierpnia 2024 roku.

Jak zostaną wyłonieni zwycięzcy?

Nagrody otrzymają osoby, które prześlą najwięcej poprawnych odpowiedzi oraz zrobią to najszybciej. Zwycięzcy zostaną powiadomieni drogą mailową najpóźniej do 28 czerwca 2024 roku.

Odbiór nagród

Bilety będą do odebrania w jednej z dziesięciu gmin regionu, wskazanej przez uczestnika w treści maila z odpowiedzią.

Nie przegapcie tej niesamowitej szansy na odkrycie uroków Jeziora Zegrzyńskiego z pokładu statku Albatros! Śledźcie nasz fanpage, odpowiadajcie na pytania konkursowe i wygrajcie niezapomniany weekend w sercu Mazowsza!

Zapraszamy do zabawy i życzymy powodzenia!

Wycieczki odbędą się w ramach zadania pn. Weekend w Mazowieckiej Przystani – promocja turystyki weekendowej w Regionie Jeziora Zegrzyńskiego, które uzyskało dofinansowanie ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.