zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Vistula River Brass Band - inauguracja Mazowieckiego Jazz Jam. Legionowo

02 października 2021
Targowisko Miejskie "Mój Rynek", Legionowo, ul. Sobieskiego
11:00 - 13:00
Koncert zespołu Vistula River Brass Band inauguracja festiwalu Mazowiecki Jazz Jam. Legionowo

Ewa Bem
Karierę artystyczną rozpoczęła w 1969 w słynnym klubie Stodoła, w zespole bluesowym. W 1970 rozpoczęła karierę solową będąc wokalistką w kwartecie na czele ze Zbigniewem Seifertem. Niedługo po tym znalazła się w składzie zespołu Bemibek (późniejszy Bemibem). Z zespołem tym wystąpiła na warszawskim Międzynarodowym Festiwalu Jazzowym Jazz Jamboree. Współpracuje z czołówką polskich muzyków jazzowych oraz czołowymi polskimi orkiestrami. Występowała nie tylko w kraju, ale również w miejscach odległych, jak Kuba, Indie czy USA. Była przewodniczącą jury w telewizyjnym programie "Droga do gwiazd" emitowanym przez stację TVN. Po śmierci córki w listopadzie 2017 zawiesiła działalność, jednak obecnie powróciła do aktywności.

Przedsięwzięcie współfinansowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Vistula River Brass Band - inauguracja Mazowieckiego Jazz Jam. Legionowo