zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP
WF z AWF

„WF z AWF” – trwają zapisy na szkolenia

Data dodania: 18 października 2021
Zachęcamy nauczycieli wychowania fizycznego i edukacji wczesnoszkolnej do udziału w szkoleniach organizowanych w ramach programu „WF z AWF – Aktywny powrót do szkoły”. Jego celem jest poprawa kondycji fizycznej uczniów po długotrwałym okresie nauki zdalnej. Nauczycieli, którzy już ukończyli szkolenia, zapraszamy z kolei do udziału w II etapie programu, tzw. Sport Klubach. Program będzie miał swoją kontynuację w 2022 roku.
Cofnij

Siedem ośrodków Akademii Wychowania Fizycznego prowadzi nabór na szkolenia dla nauczycieli w ramach I etapu programu. Wciąż dostępne są wolne terminy.

Natomiast nauczyciele wychowania fizycznego i edukacji wczesnoszkolnej, którzy wzięli udział w I etapie projektu oraz zdobyli certyfikat, mogą zgłosić się do Sport Klubów, czyli do II etapu programu „WF z AWF”. Wszyscy nauczyciele, którzy ukończą prowadzone w tym roku szkolenia stacjonarne będą mogli się zgłaszać do prowadzenia zajęć w ramach przyszłorocznej edycji programu.

Warunkiem jest uzyskanie certyfikatu potwierdzającego ukończenie szkoleń. Warto podkreślić, że w 2022 roku przewidujemy kontynuację programu, ale nie będą już realizowane szkolenia dla nauczycieli. Ważne jest zatem, aby nauczyciele zainteresowani prowadzeniem zajęć w ramach Sport Klubów wzięli udział w szkoleniach jeszcze w tym roku.

Zajęcia w ramach Sport Klubów są skierowane do dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Zapisy na szkolenia wciąż trwają i odbywają się za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie.