zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP
Grafika z napisem - komunikat

[Aktualizacja] Zmiana organizacji pracy Wydziału Spraw Obywatelskich

Data dodania: 17 lutego 2022

Informujemy, że powracamy do tradycyjnego sposobu obsługi w Wydziale Spraw Obywatelskich, tzn. można przyjść bez wcześniejszego umawiania wizyty.

Od poniedziałku (31.01) zmiany w organizacji pracy obowiązują w Urzędzie Stanu Cywilnego. Sprawy, które wymagają załatwienia osobiście realizowane są po wcześniejszym telefonicznym ustaleniu terminu.

Cofnij

W celu załatwienia sprawy, należy pobrać odpowiedni numerek z biletomatu i czekać na zaproszenie do stanowiska. Aby skrócić czas oczekiwania w kolejce lub mieć pewność, że na dany dzień limit nie został wyczerpany istnieje możliwość umówienia się na wizytę poprzez formularz on-line. Wówczas interesant przyjmowany jest na konkretną godzinę, niezależnie od liczby osób oczekujących w kolejce. Rekomendujemy korzystanie z tej formy, która znacznie skróci czas wizyty w urzędzie.

Numery kontaktowe:

  • Wydział Spraw Obywatelskich – tel. 22 766 40 24 lub umów wizytę przez internet;
  • Urząd Stanu Cywilnego - tel. 22 766 40 21, 22 766 40 22.

Pozostałe komórki organizacyjne Urzędu Miasta Legionowo funkcjonują bez zmian.


Odwiedzając Urząd Miasta należy pamiętać o dystansie społecznym, maseczce ochronnej zakrywającej nos oraz usta, dezynfekcji rąk, a także badaniu temperatury przy wejściu do ratusza.