zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP
Grafika wyróżniająca z napisem - Komunikat

Zwolnienie z opłat

Data dodania: 13 kwietnia 2021
Kolejny już lockdown spowodował, że od 27 marca do 18 kwietnia br. zostało ograniczone funkcjonowanie żłobka miejskiego. Z jego usług mogą korzystać jedynie dzieci rodziców wybranych grup zawodowych (m.in. służby mundurowe, służba zdrowia, pomoc społeczna).
Cofnij

W związku z powyższym Urząd Miasta w Legionowie przygotował uchwałę proponującą częściowe zwolnienie z opłaty za pobyt dla rodziców/opiekunów prawnych dzieci, którzy z tej opieki nie mogą skorzystać.

Uchwała ta będzie poddana pod głosowanie radnych już na najbliższej sesji Rady Miasta Legionowo i zakłada częściowe zwolnienie z opłaty za kwiecień. Jeżeli projekt ten spotka się z aprobatą radnych, rodzice/opiekunowie którzy już dokonali płatności otrzymają zwrot nadpłaconych pieniędzy do 28 maja.