zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

EKO Legionowo

 • EdukacjaGrafika promująca kampanię - Plastik nie do pieca - piec nie do plastiku. W tle kominy i lecący z nich dym.

  Plastik nie do pieca - piec nie do plastiku

  dodano: 4 lutego 2021
  Fundacja PlasticsEurope Polska prowadzi kampanię edukacyjno-społeczną pt. „Plastik nie do pieca – piec nie do plastiku”. Przypomina w niej o szkodliwości spalania odpadów w piecach, przydomowych kotłowniach i na wolnym powietrzu.
 • EdukacjaBudynek Szkoły Podstawowej nr 7 i zainstalowany na nim miernik jakości powietrza i wyświetlacz pokazujący stan jakości powietrza.

  Edukacyjna Sieć Antysmogowa

  dodano: 5 stycznia 2021
  Na budynku szkoły przy ulicy Królowej Jadwigi pojawił się miernik jakości powietrza i wyświetlacz, który służy uczniom, nauczycielom i okolicznym mieszkańcom. Nie jest to jedyny efekt udziału Szkoły Podstawowej nr 7 w ogólnopolskim programie pn. Edukacyjna Sieć Antysmogowa. To projekt informacyjny na rzecz czystego powietrza realizowany przez Państwowy Instytut Badawczy NASK we współpracy z Polskim Alarmem Smogowym, który przygotowuje nauczycieli do pracy z uczniami w zakresie edukacji o smogu.
 • EKO LegionowoNa zdjęciu elementy zabezpieczające drzewo przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi

  Pomniki przyrody otoczone opieką

  dodano: 7 grudnia 2020

  W listopadzie br. zakończono prace pielęgnacyjne, którymi objęte były dwa legionowskie pomniki przyrody – dęby „Edwin” oraz „Jagiełło”. Celem przeprowadzonych zabiegów było utrzymanie w jak najlepszym stanie zdrowotnym drzew, tak aby cieszyły oczy mieszkańców w kolejnych latach.

 • EKO LegionowoMały drewniany domek postawiony na kalkulatorze.

  Inwentaryzacja źródeł ciepła na terenie gminy miejskiej Legionowo

  dodano: 4 listopada 2020

  Informujemy, że przy współpracy z firmą "Ekolog" z Poznania Urząd Miasta Legionowo realizuje projekt pn. "Inwentaryzacja źródeł ciepła na terenie gminy miejskiej Legionowo". Będzie ona wykonywana w dniach od 30 października do 14 grudnia br.

 • KomunikatyChryzantemy. Źródło: AdobeStock

  ARiMR: Pomoc dla posiadaczy chryzantem

  dodano: 4 listopada 2020

  Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa przyjmuje wnioski o przyznanie pomocy dla posiadaczy chryzantem, którzy nie sprzedali tych kwiatów w związku z ograniczeniami na rynku rolnym spowodowanymi epidemią COVID-19.