zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

EKO Legionowo

 • EKO LegionowoDwóch mężczyzn ściskających sobie dłoń

  Legionowo w programie InPost Green City

  dodano: 23 czerwca 2022

  Legionowo jest kolejnym miastem w Polsce, które dołączyło do programu InPost Green City, wdrażanego przez lidera wśród platform dostaw e-commerce w Europie. W ramach programu w mieście powstaną Paczkomaty® wyposażone w czujniki powietrza, obok nich zostaną zamonotowane stojaki rowerowe a same maszyny zostaną obsadzone roślinnością. Działania te wpisują się w ideę „Smart City”, mającą na celu poprawę jakości życia mieszkańców i rozwój inicjatyw na rzecz ochrony klimatu.

 • EKO LegionowoAntybiotyk dla lisów w torebce

  Szczepionki na wściekliznę dla lisów

  dodano: 10 maja 2022

  Powiatowy Lekarz Weterynarii w Nowym Dworze Mazowieckim informuje, że w trosce o ochronę mieszkańców przed wścieklizną, wraz z pomocą strażników miejskich, w dniach od 11 do 13 maja na terenie Legionowa zostanie ręcznie rozłożona szczepionka przeciwko wściekliźnie dla lisów. W ramach akcji wybrano miejsca, w których je obserwowano.

 • EKO LegionowoNa zdjęciu jerzyk/fot. medianauk.pl

  Budki lęgowe 2022

  dodano: 9 maja 2022

  Legionowo dba o to, aby ptaków w mieście było jak najwięcej. Na początku okresu lęgowego w naszym mieście postanowiono wspomóc „ naszych skrzydlatych mieszkańców” zakupując 155 szt. budek lęgowych.

 • KomunikatyGrafika z napisem - Zbiórka elektrośmieci

  Zbiórka elektrośmieci 2022

  dodano: 4 maja 2022

  Już od ponad 8 lat Urząd Miasta prowadzi akcję zbiórki elektrośmieci. Zużyty sprzęt elektroniczny trafia nie tylko do recyklingu, ale również środki zgromadzone z jego odzysku przekazywane są na cele charytatywne.

 • KomunikatySzrotówek kasztanowcowiaczek

  [Aktualizacja] Pomóżmy kasztanowcom

  dodano: 28 kwietnia 2022

  Zapraszamy mieszkańców Legionowa do wzięcia udziału w kolejnej edycji programu ochrony kasztanowców „Pomóżmy Kasztanowcom”. Program polega na leczeniu kasztanowców zaatakowanych przez szkodnika - Szrotówka kasztanowcowiaczka (Cameraria ohridella).