zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

EKO Legionowo

 • KomunikatySzrotówek kasztanowcowiaczek

  [Aktualizacja] Pomóżmy kasztanowcom

  dodano: 28 kwietnia 2022

  Zapraszamy mieszkańców Legionowa do wzięcia udziału w kolejnej edycji programu ochrony kasztanowców „Pomóżmy Kasztanowcom”. Program polega na leczeniu kasztanowców zaatakowanych przez szkodnika - Szrotówka kasztanowcowiaczka (Cameraria ohridella).

 • KulturaDuża grupa osób podczas pikniku

  Nakręceni na ekologię

  dodano: 26 kwietnia 2022
  Sobotni piknik ekologiczny, zorganizowany przez legionowski ratusz w ramach akcji pod nazwą „Dogęszczamy zielenią”, cieszył się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców. Za darmo, bądź w zamian za stare baterie i plastikowe zakrętki mogli oni zabrać do domów sadzonki kwiatów, drzew i krzewów. A przy okazji miło, pożytecznie i zdrowo spędzić czas.
 • KomunikatyGrafika wyróżniająca z napisem - Ogłoszenie

  Ogłoszenie o wyłożeniu do publicznego wglądu aktualizacji projektu założeń do planu zaopatrzenia w ciepło, energię elektryczną i paliwa gazowe dla miasta Legionowo na lata 2011-2026

  dodano: 26 kwietnia 2022
  Na podstawie art. 19 ust. 6 ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. – Prawo energetyczne oraz art. 39 ust. 1 ustawy z dnia 3 października 2008 r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko (Dz. U. z 2021 r. poz. 2373 ze zm.), zawiadamiamy o opracowaniu i wyłożeniu do publicznego wglądu na okres 21 dni aktualizacji projektu Założeń do planu zaopatrzenia w ciepło, energię elektryczną i paliwa gazowe dla Miasta Legionowo na lata 2011-2026 w dniach od 26.04.2022 r. do 16.05.2022 r.
 • EdukacjaPlakat: Dogęszczamy zielenią - piknik ekologiczny; treść w artykule

  Piknik ekologiczny

  dodano: 22 kwietnia 2022
  Zapraszamy na piknik ekologiczny, który odbędzie się 23 kwietnia (sobota) w godz. 11:00-15:00 na targowisku miejskim: Mój Rynek. Podczas pikniku będą rozdawane drzewka w ramach akcji: "Dogęszczamy Zielenią” prowadzonej przez Urząd Miasta Legionowo.
 • KomunikatyDach z eternitu zawierający groźny dla człowieka azbest.

  Usuwamy azbest!

  dodano: 14 kwietnia 2022

  Informujemy, że Urząd Miasta Legionowo prowadzi kolejny etap programu usuwania wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Miejskiej Legionowo.