zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Komunikaty

 • Komunikat OPS

  dodano: 28 lipca 2011
  Od 1 stycznia 2012 r., prawo do dodatku do zasiłku rodzinnego z tytułu urodzenia dziecka i jednorazowej zapomogi z tytułu urodzenia się dziecka, ponownie uzależnione będzie od przedstawienia przez osobę ubiegającą się zaświadczenia, że matka dziecka pozostawała pod opieką medyczną nie później niż od 10 tygodnia ciąży do porodu (ustawa z dnia 25 marca 2011 r. o ograniczaniu barier administracyjnych dla obywateli i przedsiębiorców nie przewidują możliwości zastąpienia ww. zaświadczenia oświadczeniem).
 • Komunikaty

  Komunikat

  dodano: 28 lipca 2011

  Prezydent Miasta Legionowo informuje, że dla uczczenia 67 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego dnia 1 sierpnia 2011 r. o godz. 17.00 na terenie Legionowa zostanie uruchomiony sygnał alarmowy w formie sygnału dźwiękowego, ciągłego trwającego 1 minutę.

 • Akcja promocyjna Sił Zbrojnych RP

  dodano: 27 lipca 2011


  Jeśli jesteś rodzicem i masz co najmniej trzech synów, którzy odbyli czynną służbę wojskową, zgłoś się do Wojskowej Komendy Uzupełnień Warszawa – Śródmieście (01-558 Warszawa, ul. Mierosławskiego 22). Komendant WKU wystąpi o wyróżnienie rodziców medalami „ Za zasługi dla obronności kraju”.

 • Zmiana kursowania lini 736

  dodano: 20 lipca 2011

  W związku z rozpoczęciem remontu ul. Polnej w Legionowie, od 21 lipca od początku kursowania do odwołania (na około 3 tygodnie), autobusy linii 736 zostają – od skrzyżowania ulic Strużańska/Polna – dwukierunkowo skierowane bezpośrednio ulicą Strużańską (bez przejazdu ciągiem ulic Polna – Słoneczna – gen. Roi) i dalej swoją trasą podstawową.