zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Komunikaty

 • 24 grudnia 2010 Muzeum Historyczne nieczynne

  dodano: 17 grudnia 2010

  W dniu 24 grudnia 2010 r. Muzeum Historyczne w Legionowie będzie nieczynne.

  Wszystkim naszym sympatykom składamy serdeczne życzenia wszelkiej pomyślności z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz nadchodzącego 2011 Roku.

 • Świąteczna komunikacja - komunika ZTM

  dodano: 16 grudnia 2010

  Tradycyjnie w okresie świątecznym Zarząd Transportu Miejskiego wprowadza zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej. Pierwsze z nich wchodzą w życie już w przedświąteczny weekend (18-19 grudnia).

 • Życzenia Świąteczne

  dodano: 15 grudnia 2010
 • Nabór na rachmistrzów spisowych

  dodano: 10 grudnia 2010

  W dniach od 06 grudnia do 17 grudnia w godzinach pracy Urzędu Miasta Legionowo (pon. 8:00 - 18:00, wt -pt 8:00 - 16:00) prowadzony będzie nabór na rachmistrzów w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań. Z powodu krótkiego czasu naboru prosimy o składanie CV w pokoju 3.03 u Lidera Gminnego w Gminnym Biurze Spisowym w Urzędu Miasta Legionowo, rozmowy kwalifikacyjne będa umawiane telefonicznie z wybranymi kandydatami.
   

  Więcej informacji odnośnie Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań na stronie: http://www.stat.gov.pl/gus/nsp_PLK_HTML.htm

 • Komunikaty

  Zmiany w organizacji ruchu kolejowego. Częściej do Legionowa i Wieliszewa

  dodano: 9 grudnia 2010

  Trasa lini S9 się nie zmieni. Wprowadzony zostanie na niej jednak nowy rozkład jazdy. Rozkład, który powinien zadowolić zarówno pasażerów z Legionowa, jak i z Wieliszewa. Linia będzie kursowała znacznie częściej niż obecnie. W sumie w obu kierunkach, pomiędzy Legionowem a Warszawą, będzie 75 kursów.