zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Komunikaty

 • EdukacjaGrafika wyróżniająca z napisem - Komunikat

  Zwolnienie z opłat

  dodano: 13 kwietnia 2021
  Kolejny już lockdown spowodował, że od 27 marca do 18 kwietnia br. zostało ograniczone funkcjonowanie żłobka miejskiego. Z jego usług mogą korzystać jedynie dzieci rodziców wybranych grup zawodowych (m.in. służby mundurowe, służba zdrowia, pomoc społeczna).
 • KomunikatyKomunikat

  Urząd Miasta Legionowo będzie nieczynny 04.06

  dodano: 12 kwietnia 2021

  Uprzejmie informujemy, że w piątek 4 czerwca 2021 r. Urząd Miasta Legionowo będzie nieczynny. Dzień wolny przysługuje urzędnikom, zgodnie z Zarządzeniem Prezydenta Miasta Legionowo Nr 95/2021 z dnia 12 kwietnia 2021 r. w sprawie wyznaczenia dnia wolnego od pracy.

 • KomunikatyLogo - Fundusze Europejskie

  Wysłuchania publiczne w sprawie koncepcji nowego budżetu UE w Polsce! Daj się wysłuchać!

  dodano: 9 kwietnia 2021
  Ruszyły zapisy na serię wysłuchań publicznych dot. projektu Umowy Partnerstwa i poszczególnych programów krajowych przewidzianych w ramach nowego budżetu UE na lata 2021-2027. Pierwsze takie wysłuchanie odbędzie się już w środę 7 kwietnia br.
 • ZdrowieNa zdjęciu test na koronawirusa

  Kolejny punkt pobrań

  dodano: 9 kwietnia 2021

  Od poniedziałku (12.04) funkcjonował będzie w Legionowie trzeci punkt pobrań, tym razem prowadzony jest on przez firmę Diagnostyka Sp. z o.o. w formie stacjonarnego punktu pobrań, który będzie się znajdował na ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 30.

 • KomunikatyGrafika wyróżniająca z napisem - Ogłoszenie

  Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko urzędnicze – specjalista ds. płac

  dodano: 8 kwietnia 2021

  Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko urzędnicze specjalista ds. płac w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 3 w Legionowie.