zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Kultura

 • KulturaGrafika ukazująca karykaturę putina z zakrwawioną literą Z

  Satyrą w Putina

  dodano: 8 listopada 2022
  W piątek 18 listopada o godz. 17:00 w siedzibie firmy Laser-War w Legionowie przy ulicy Zegrzyńskiej 6 odbędzie się wyjątkowa wystawa i jednocześnie akcja charytatywna!
 • KulturaKilka osób podczas wykładu

  Diagnoza potrzeb i potencjału kulturowego mieszkańców Legionowa – ogłoszenie raportu

  dodano: 4 listopada 2022

  W ramach projektu „Biblioteka – dom inicjatyw”, dofinansowanego z programu BLISKO – Biblioteka | Lokalność | Inicjatywy | Społeczność | Kooperacja | Oddolność, od lipca do września tego roku wraz z Kolektywem Badawczym prowadziliśmy diagnozę potrzeb i potencjału kulturowego mieszkańców w wieku od 25 do 44 lat. Jej wyniki zostały ogłoszone podczas oficjalnego spotkania w Poczytalni 24 października.

 • KulturaNa zdjęciu szczęśliwa rodzina podczas czytania książek/fot. Poczytalnia

  Podsumowanie projektu „Biblioteka rodzin”

  dodano: 3 listopada 2022

  Dzięki dofinansowaniu otrzymanemu z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego Miejska Biblioteka Publiczna w Legionowie zrealizowała w tym roku autorski projekt „Biblioteka rodzin”.

 • KulturaPismo

  Rozpoczął się nabór wniosków do Programów Ministra na rok 2023

  dodano: 28 października 2022
  Do 30 listopada można składać wnioski do wszystkich Programów Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego na rok 2023. Wyjątkiem są nabory do programów „Ochrona zabytków” i „Wspieranie archiwów, bibliotek i muzeów za granicą”, które kończą się odpowiednio 28 i 9 listopada.
 • KulturaGrafika promująca konkurs 'Korzenie i Skrzydła' na najlepszą pracę magisterską o tematyce kultury i dziedzictwa

  Druga edycja konkursu „Korzenie i Skrzydła” na najlepszą pracę magisterską o tematyce kultury i dziedzictwa

  dodano: 19 października 2022
  Zachęcamy do udziału w konkursie „Korzenie i Skrzydła” na najlepszą pracę magisterską o tematyce kultury i dziedzictwa obszarów wiejskich w Polsce. Celem inicjatywy jest popularyzacja wyników oryginalnych badań naukowych, a także zachęcanie do podejmowania prac badawczych w tym zakresie. Patronat nad konkursem objął Minister Edukacji i Nauki.