zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Ciepłe posiłki dla seniorów z dostawą do domu

Data dodania: 23 marca 2020
Ośrodek Pomocy Społecznej w Legioowie logotyp

W tym szczególnym okresie Ośrodek Pomocy Społecznej szczególnie skupia się na pomocy seniorom i samotnym osobom starszym. Od dziś (23.03) dzięki pomysłowi Anny Brzezińskiej, dyrektor OPS w Legionowie, rusza dowóz posiłków właśnie dla nich. Rozwozić je będą Wojska Obrony Terytorialnej z pomocą pracowników OPS.

Cofnij

Należy pamiętać, że jest to program skierowany wyłącznie dla osób samotnych i seniorów. Będą do niego kwalifikowane osoby na podstawie rozmowy telefonicznej z pracownikiem socjalnym.


Przypominamy, że Ośrodek Pomocy Społecznej i Ochotnicza Straż Pożarna w Legionowie udzielają również pomocy osobom objętym kwarantanną w czasie epidemii koronawirusa. Osoby znajdujące się w takiej sytuacji i pozostające w izolacji (zgłoszone do SANEPIDU) w szczególności osoby samotne, chore, seniorzy mogą uzyskać pomoc w formie żywności i leków.