zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Festiwal Smaków Food Trucków po raz pierwszy w Legionowie

Data dodania: 03 października 2018
Festiwal Smaków Food Trucków po raz pierwszy w Legionowie

Food trucki z całej Polski oraz dania kuchni z różnych stron świata już 13 i 14 października przy Arenie Legionowo.

Cofnij

Festiwal Smaków Food Trucków to ogólnopolskie wydarzenie kulinarne, jeden z największych zlotów food truckowych w Polsce. Do udziału w wydarzeniu zapraszane są najlepsze food trucki z całej Polski. Dobierane są one pod kątem różnorodności i jakości serwowanych potraw. W jednym miejscu pojawią się reprezentanci kuchni wielu krajów i kontynentów. Festiwal Smaków Food Trucków odbywa się w wielu miastach Polski, a w tym roku po raz pierwszy zawita do Legionowa. Food trucki, które przyjadą na festiwal, wyróżnia jakość, staranność przygotowywania potraw, świeże składniki, autorskie dodatki, a przede wszystkim pasja i oryginalny pomysł na menu. Dania przyrządzane są na miejscu, a goście mogą obserwować cały proces przygotowywania.

Wkrótce pierwsze informacje o mobilnych restauracjach, które wezmą udział w wydarzeniu. Na gości czekać będą miejsca siedzące oraz muzyka, gdzie wraz z przyjaciółmi i rodziną będzie można próbować wszystkich pyszności I edycji Festiwalu Smaków Food Trucków w Legionowie. 

Już teraz planujcie smaczny weekend z food truckami. Data: 13 i 14 października Godziny: sobota 12:00-21:00 i niedziela 12:00-20:00

Miejsce: Arena Legionowo, wstęp bezpłatny.

Zapraszamy na stronę wydarzenia: www.facebook.com/events/476833766053685/

Wkrótce więcej informacji oraz liczne konkursy z nagrodami.

Patronat Honorowy: Prezydent Miasta Legionowo

Partner: Browar Amber

O festiwalu: Festiwal Smaków Food Trucków to ogólnopolskie wydarzenie kulinarne, jeden z największych zlotów food truckowych w Polsce organizowanych od 2014 r. W festiwalu udział biorą food trucki z całej Polski. Organizatorzy dobierają wystawców pod kątem jakości oferowanych dań oraz różnorodności menu. Ideą festiwalu jest promowanie street foodu oraz jedzenia w duchu "slow".

Festiwal Smaków Food Trucków po raz pierwszy w Legionowie