zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Scena stulecia Legionowa

Plakat: Scena stulecia Legionowa. Kolejna odsłona obchodów stulecia nazwy Legionowo, tym razem w lekkiej, piknikowej odsłonie, ale z pewną nutką poezji. Wstęp wolny.
30 czerwca 2019
filia MOK Legionowo, ul. Targowa 65
18:00
Kolejna odsłona obchodów stulecia nazwy Legionowo, tym razem w lekkiej, piknikowej odsłonie, ale z pewną nutką poezji. Wstęp wolny.

Zespół Nic wielkiego porusza się po różnorodnych nurtach muzycznych - od folku przez poezję śpiewaną, do reggae
i jazzu. W ciekawy sposób wykorzystuje możliwości instrumentów tradycyjnych i bardziej egzotycznych takich, jak kalimba.

Duet Magdalena Tunkiewicz-Zakrzewska i Wojciech Bardowski przeprowadzą nas przez hity piosenki francuskiej i włoskiej włączając w to szlagiery operetki i musicalu. Z kolei Piąta Muza proponuje muzyczną podróż po szczytach polskich i światowych pop przebojów.