zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

V Spotkanie Networkingowe: Biznes i edukacja przygotowują się do rynku pracy przyszłości

Data dodania: 14 marca 2018
Fragment plakatu V spotkania Networkingowego

Zapraszamy pracodawców z powiatu legionowskiego na V SPOTKANIE NETWORKINGOWE: Biznes i edukacja przygotowują się do rynku pracy przyszłości, które odbędzie się 20 marca 2018 w godz. 10.30-15.30 w Urzędzie Miasta Legionowo, ul. Józefa Piłsudskiego 41.

Cofnij

Podczas warsztatu dowiesz się:

  •  jak będzie zmieniać się praca w przyszłości?
  •  współpracownicy przyszłości - np. Millenialsi (pokolenie  20-latków) w firmie
  •  jak biznes i edukacja tworzą innowacje?
  •  po co inwestować w sieci?
  •  dla kogo działa Sieć Przedsiębiorczych Kobiet?

Zgłoszenia: TowarzystwoAmicus2018@gmail.com

Projekt "Edukacja zawodowa w szkołach trampoliną do zrównoważonego rozwoju kadry na legionowskim rynku pracy" współfinansowany jest przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020

Więcej informacji o projekcie na stronie: legionowoedukacjapraca.weebly.com.

źródło: Elektroniczny System Informacji o Przedsiębiorczości: ESIOP