zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Wolne miejsca w Wesołych Sówkach

Data dodania: 07 sierpnia 2020
Dzieci na placu przedszkola Wesołe Sówki

Niepubliczne Przedszkole Wesołe Sówki znajdujące się przy ul. Jagiellońskiej 40 dysponuje jeszcze wolnymi miejscami dla dzieci z roczników 2016 i 2017. Rodziców zainteresowanych zapisaniem dziecka do tej placówki od 1.09.2020 r. zachęcamy do pilnego kontaktu z KZB Legionowo.

Cofnij

Przedszkole Wesołe Sówki funkcjonuje na legionowskim rynku już od 2016 roku. W ciągu tego czasu zdążyło wyrobić swoją markę jako placówka o wysokiej jakości usług. Dzieci mogą korzystać z szerokiego wachlarza zajęć oferowanych przez przyjazną i cyklicznie dokształcająca się kadrę. W przedszkolu realizowane są liczne projekty i konkursy. Wyróżnikiem jest ogród kwiatowy i warzywny, o który dbają przedszkolaki pod okiem swoich opiekunów. Chętnie podlewają i obserwują rośliny.

Opłaty w „Sówkach” też są atutem tej jednostki. Rodzic nie ponosi opłat za pobyt w godzinach od od 8.00 do 13.00 natomiast płaci jedną złotówkę za każdą godzinę w przedziale od 7.00 do 8.00 oraz 13.00 do 17.00. Koszt wyżywienia to 17,5 za dzień.

Szczegóły dotyczące zapisu dziecka do przedszkola Wesołe Sówki można uzyska pod linkiem:

https://kzb-legionowo.pl/uslugi-kzb/przedszkole/, telefonicznie 227664722 (w godzinach pracy KZB Legionowo, oraz mailowo: info@kzb-legionowo.pl