Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

Sport

• Sport

Legionowscy stypendyści w Serbii

dodano: 29 października 2012

W miniony weekend w Serbii odbył się międzynarodowy turniej klasy "A" w taekwondo olimpijskim . "Centrum Walki - Warszawa" reprezentowało 2 legionowskich zawodników - Konrad Skalski i Karol Hołubowicz. Karol wywalczył brązowy medal i zajął III miejsce, ulegając w walce o wejście do finału zawodnikowi z Iranu, który został zwycięzcą kategorii wagowej. Gratulacje dla Karola. Pozostaje mieć nadzieję, że z taką formą zawodnik zawalczy podczas Mistrzostw Europy Juniorów w 2013 roku.

• Sporttrener Daniel Kreps z podopiecznymi, od lewej: Marta Chudorlińska, Natalia Makowska, Urszula Jasiul, Ostaszewska Edyta, Aleks Strzeszewski, Dagmara Makowska, Igor Szulich, Joanna Żbikowska, Zuzanna Kalisiak, Krzysztof Żbikowski, Adrian Kaczmarczyk i na dole Kamińska Inga i Barbara Serafin.

UKS "Delfin" triumfuje w Radomiu

dodano: 23 października 2012

1 złoty medal, 7 srebrnych i 1 brązowy wywalczyli zawodnicy UKS "Delfin" podczas zawodów pływackich pod Patronatem Prezydenta Miasta Radomia. W zawodach wystartowało 437 zawodników z 20 klubów,  Legionowo reprezentowało 15 pływaków.

• Sport

Weekend sztuk walki

Kolejny sportowy weekend w środowisku legionowskich sztuk i sportów walki. 20 pażdziernika w stolicy odbyły się Mistrzostwa Warszawy Juniorów i I eliminacje do WOM młodzików., a w Dobrzejewicach nieopodal Torunia miały miejsce I Mistrzostwa Polski Kadetów Młodszych w kick boxingu w formule kick light.

• Sport

Medale judoków z Legionowa i Wieliszewa

dodano: 22 października 2012

Podczas rozegranego w sobotę 20 października VIII OGÓLNOPOLSKIEGO BIAŁOŁĘCKIEGO TURNIEJU JUDO im.  Grzegorza Malika Antek Zalewski z Sekcji Judo Legionowskiego Towarzystwa Sportowego zdobył srebrny medal po wygraniu trzech kolejnych walk doznał porażki dopiero w finale.

• Sport

Dawid ponownie na fali

dodano: 15 października 2012

Pierwsze zawody z cyklu Grand Prix Polski –  Puchar Polski w sezonie 2012/2013 były niezwykle udane dla Dawida Szulicha. W miniony weekend Olimpijczyk z Legionowa w pięciu startach aż trzy razy stanął na najwyższym podium.