zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
PL BIP

Regulamin

Regulamin funkcjonowania rubryki "Pytanie do prezydenta"

1. Odpowiedzi na pytania zadane poprzez panel "Pytanie do prezydenta" lub na adres email prezydent.miasta@um.legionowo.pl udziela Prezydent Miasta Legionowo, korzystając z informacji przygotowanych przez właściwe pod względem merytorycznym wydziały/referaty/jednostki lub wskazana przez niego najbardziej kompetentna w danym zagadnieniu osoba.

2. Odpowiedzi udzielane są wyłącznie na pytania dotyczące kompetencji i obowiązków służbowych prezydenta, podległych mu pracowników oraz sposobu załatwiania spraw w Urzędzie Miasta Legionowo.

3. Nie będą udzielane odpowiedzi na pytania dotyczące indywidualnych spraw autora pytania lub jego rodziny.

4. Prosimy o podanie prawdziwego adresu e-mail. Adres ten nie będzie publikowany na stronie internetowej. Na ten adres zostania wysłana odpowiedź na zadane pytanie.

6. W panelu zadawania pytań konieczne jest wypełnienie wszystkich pól zaznaczonych gwiazdką.

7. Pytanie może zawierać maksymalnie 1000 znaków.

8. Treści zamieszczanych w formularzu nie należy traktować jako wniosku o wszczęcie postępowania administracyjnego w rozumieniu kodeksu postępowania administracyjnego.

 

Urząd Miasta Legionowo

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41,
05-120 Legionowo

GODZINY OTWARCIA:
pon 08:00-18:00
wt-pt 08:00-16:00

NUMER KONTA:
Santander Bank Polska SA
96 1090 1841 0000 0001 4147 9243

ADRES E-MAILOWY:
kancelaria@um.Legionowo.pl

SEKRETARIAT:
tel.: +48 22 774 20 31, +48 22 766 40 00
fax: (22) 774 02 32
telefon dla niepełnosprawnych:
+48 22 766 40 03

ADRES SKRZYNKI PODAWCZEJ NA EPUAP:
/UMLegionowo/skrytka

KZB LegionowoPECPWK LegionowoStraż Miejska w LegionowieMiejska Biblioteka Publiczna w LegionowieMiejski Ośrodek Kultury w LegionowieMuzeum Historyczne w LegionowieOśrodek Pomocy Społecznej w LegionowieStarostwo Powiatowe w LegionowiePowiatowe Centrum Integracji SpołecznejPowiatowy Urząd Pracy w LegionowiePowiatowa Izba Gospodarcza w LegionowieCentrum Szkolenia PolicjiKomenda Powiatowa w LegionowiePunkt Informacji Europejskiej Europe Direct – WarszawaSystem Gospodarki Odpadami w Legionowie