zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Akcje informacyjne

Na targowisku, w parku, na plaży, wszędzie tam, gdzie jest dostępna sieć komórkowa każdy i o każdej porze ma dostęp do aktualnych informacji o Legionowie. Miasto uruchomiło bezpłatne narzędzia komunikacji dzięki którym będziesz na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami w mieście.

Akcje informacyjne i społeczne miasta:

 • Akcje informacyjneGrafika MSWIA - Co to jest E-dowód

  Co to jest E-dowód

  dodano: 14 lipca 2020

  E-dowód posiada wszystkie dotychczasowe funkcje dowodu osobistego – potwierdza twoją tożsamość i obywatelstwo oraz uprawnia do przekraczania granic niektórych państw.

 • Akcje informacyjneGrafika promująca webinary w ramach programu

  Europa dla obywateli

  dodano: 25 czerwca 2020

  W związku z trwającymi naborami wniosków Punkt Kontaktowy "Europa dla obywateli" serdecznie zaprasza przedstawicieli samorządów, NGO oraz innych organizacji i instytucji nienastawionych na zysk działających w obszarze społeczeństwa obywatelskiego, kultury oraz edukacji na spotkania informacyjne na temat programu europejskiego "Europa dla obywateli" online.

 • Kalendarz wydarzeńGrafika z napisem komunikat

  Wybory na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej 2020 r.

  dodano: 16 czerwca 2020
  Wyszukiwarka - wystarczy „kliknąć” na literę, od której zaczyna się nazwa ulicy, wybrać ulicę i numer domu z listy i po kolejnym kliknięciu pojawi się na ekranie adres siedziby komisji oraz dodatkowe informacje, takie jak godziny otwarcia lokali wyborczych.
 • Akcje informacyjneWejście do Urzędu Miasta Legionowo

  Badanie Satysfakcji Klienta 2020

  dodano: 2 marca 2020
  Ankieta ma na celu sprawdzenie satysfakcji obsługiwanych klientów. Badanie jest anonimowe, pytania krótkie, a udzielone odpowiedzi poprawią pracę Urzędu Miasta Legionowa oraz poszczególnych komórek organizacyjnych. 
 • Akcje informacyjne

  Jak segregować odpady

  dodano: 15 września 2019
  Jak prawidłowo segregować śmieci? Wytyczne od 2019 roku
 • FinanseGrafika do akcji dot. konsultacji na temat Budżetu Obywatelskiego

  Konsultacje projektu regulaminu Budżetu Obywatelskiego

  dodano: 15 kwietnia 2019

  Przedstawiamy Państwu projekt regulaminu Budżetu Obywatelskiego Gminy Legionowo wraz z załącznikami oraz formularzem konsultacyjnym. Wspólnie ustalmy jego zasady i sposób funkcjonowania. Na propozycje zmian czekamy do 30 kwietnia, a 25 kwietnia zapraszamy do sali ślubów, w ratuszu (ul. Piłsudskiego 41) na otwarte konsultacje, które rozpoczną się o godz. 18:00.